All Products
Keywords [ teich schaufelrad bel ftungsanlage ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "teich schaufelrad bel ftungsanlage" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
70M Surge Aerator Host Copper 304#SS 3PH Wastewater Pond Aeration
| Impeller speed | 34rpm |
|---|---|
| Reducer Ratio | 14:1/16:1 |
| Reducer Style | Worm Style |
| Weight | 55kgs |
Solar Pond Aerobic Surge Aerator Floating Lagoon Aerators 55kgs 1.35kg/H
| Input power | 1.5KW |
|---|---|
| Power Efficiency | 2.4kg/(kw·h) |
| Weight | 55kgs |
| Impeller speed | 34rpm |
55kgs Fish Farming Surge Aerator Floating Jet Aerator For 4002m2 Coverage
| Pumping capacity | ≥7200m³/h |
|---|---|
| Reducer Style | Worm Style |
| Reducer Ratio | 14:1/16:1 |
| Aerobic capacity | ≥1.35kg/h |
5m Black Lake Pond Oxygenator Solar Oxygen Impeller Large Pond Oxygenator
| Power Supply | AC/DC |
|---|---|
| Cable Length | 5m |
| Size | 25x15x20cm |
| Product Name | Fish Pond Oxygenator |
10W 1.5kg Fish Pond Oxygenator Durable ABS Solar Powered Oxygenator
| Application | Fish Pond |
|---|---|
| Weight | 1.5kg |
| Color | Black |
| Oxygen Concentration | 90% |
AC DC Fish Pond Oxygen Concentrator Oxygen Generator For Fish Pond
| Application | Fish Pond |
|---|---|
| Material | ABS |
| Power Consumption | 10W |
| Cable Length | 5m |
1.5kg Floating Pond Solar Oxygenator For Shrimp Fish Pond
| Air Flow Rate | 2.5L/min |
|---|---|
| Application | Fish Pond |
| Power Consumption | 10W |
| Oxygen Concentration | 90% |
2.5L/Min Fish Pond Oxygenator Impeller Pond 25 X 15 X 20cm
| Air Flow Rate | 2.5L/min |
|---|---|
| Weight | 1.5kg |
| Power Consumption | 10W |
| Power Supply | AC/DC |

