All Products
Keywords [ 3 solar powered surface aerator ] match 116 Products.
Aquaculture Brushless Solar Floating Aerator 48VDC 370W Fish Shrimp Pond Bottom Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
0.75Kw 380V Aquaculture Paddle Wheel Aerator For Fish Pond 1000m2
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
2 Impeller 0.75Kw Paddle Wheel Aerators 380V Fish Farm Floating Solar Pond
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
2HP Fish Solar Pond Aerator Floating Hdpe Aquaculture Paddle Wheel Aerator
| Product Name: | Fish Pond Aerators |
|---|---|
| Usage: | Aquaculture Machine Aerators |
| Function: | Fish Pond Aerators |
0.75KW Solar Floating Pond Oxygenator Aerator Paddle Wheel For Fish Pond
| Product Name: | Fish Pond Aerators |
|---|---|
| Usage: | Aquaculture Machine Aerators |
| Function: | Fish Pond Aerators |
2HP Double Speed Fish Pond Oxygenator Ss304 Impeller Fish Pond Aerator
| Keyword: | Double Speed Aerator |
|---|---|
| Usage: | Adding Oxygen Machine |
| Motor: | 1HP/2HP |
Electric Pond Paddle Wheel Aerator Stainless Steel 1800Cfm Floating Aerating Fountains
| Maximum Aeration Depth: | 16 Ft |
|---|---|
| Power Supply: | Electric |
| Product Name: | Pond Paddle Wheel Aerator |
55kgs Low Noise Surge Aerator Fish Farming Aerator For 4002m2 Coverage
| Pumping Capacity: | ≥7200m³/h |
|---|---|
| Impeller Speed: | 34rpm |
| Wave Making Strength: | ≥70m |
ISO9001 1450r/min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 10m cable paddle wheel for fish pond
| Aeration Area: | 3000m² |
|---|---|
| Product Name: | Aquaculture Paddle Wheel Aerator |
| Size: | 700*550*750mm |
DC 48V 2 Impeller Aquaculture Paddle Wheel Aerator Solar Farm Pond Air Pump
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |

