All Products
Keywords [ pond paddle wheel aerator ] match 125 Products.
48V Floating Solar Powered Surface Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
50MM Fish Farm Aerator 50Hz 500W Fast Dissolved Solar Oxygen Pump
| Working Humidity: | ≤90% |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Lift: | 3m |
0.5KW Fish Farm Aerator 60dB Noise Level 50Hz Prawn Pond Aerator
| Noise Level: | ≤60dB |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Flow Rate: | 200L/min |
4.5kg/H 50000h Fish Pump Aquaculture Fountain Pump Impeller High Oxygen Transfer Capacity
| Features: | High Efficiency |
|---|---|
| Key Selling Points: | Energy Saving |
| Size: | 1.2m |
60dB Fountain Pump Impeller Aquaculture Air Pump Aquaculture Equipment
| Power Efficiency: | ≥1.5kg/kw.h |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Application: | Aquaculture |

