All Products
Keywords [ pond paddle wheel aerator ] match 125 Products.
45kg 220V Water Wheel Pond Aerator For Aquaculture Aeration Systems 1.5kw
| Size: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Frequency: | 50Hz |
SS304 Fish Farm Air Pump Aerator For Fish Farming Pond 12140m2 To 40468m2
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
Fish Farming Shrimp Pond Aerator Aquaculture Water Wheel Pond
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
50mm Outlet Diameter Fish Farm Aerator
| Product Name: | Fish Farm Aerator |
|---|---|
| Flow Rate: | 200L/min |
| Noise Level: | ≤60dB |
60dB Fish Pond Aeration System Fishing Pond Aerator Working Temperature 0 To 40C
| Working Temperature: | 0-40℃ |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Power Consumption: | 500W |
Stainless Steel Solar Pond Aeration System Solar Pond Oxygenator 200L/Min
| Working Humidity: | ≤90% |
|---|---|
| Power Consumption: | 500W |
| Warranty: | 1 Year |
CE 220V FISH FARM FLOATING SOLAR POND AERATOR FOR FISH POND 50MM
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Product Name: | Fish Farm Aerator |
Solar Powered Fish Farm Aerator 500W Fish Farm Air Pump
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Noise Level: | ≤60dB |
| Weight: | 10kg |
Stainless Steel 304 Fish Farm Aerator 3M
| Outlet Diameter: | 50mm |
|---|---|
| Product Name: | Fish Farm Aerator |
| Noise Level: | ≤60dB |
1horse Power Solar Powered Surface Aerator 48v
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |

