All Products
Keywords [ pond paddle wheel aerator ] match 125 Products.
2m Water Wheel Pond Aerator 60dB Low Noise Solar Powered Paddle Wheel
| Lifespan: | ≥20000h |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Air Volume: | 2.5m³/min |
1HP Pond Paddle Wheel Fountain Aeration Systems For Fish Pond Oxygenation
| Maximum Air Flow Rate: | 1800 Cfm |
|---|---|
| Loading Area: | 4046m²-20234m² |
| Noise Level: | 60 DB |
Aquaculture Water Wheel Pond Aerator Paddle Wheel 45AH
| Product Name: | Fish Pond Aerators |
|---|---|
| Usage: | Aquaculture Machine Aerators |
| Function: | Fish Pond Aerators |
750W 1450r/Min High Speed Aerator 50Hz Pond Paddle Wheel Long Arm
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Aeration Area: | 3000m² |
| Size: | 700*550*750mm |
300R/Min 1.1kw Floating Surface Aerator Solar Paddle Wheel Fish Pond Splash Float
| Material: | PP |
|---|---|
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
| Control Area(mu): | 4-10 |
220V 1.5kw Farm Pond Long Arm Paddle Wheel Aerator For Shrimp Farm Aquaculture
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Application: | Aquaculture |
| Lifespan: | ≥20 Years |
Paddle Wheel Solar Powered Oxygenator DC12V 50m2 Fish Pond Aerator
| Size: | Customized |
|---|---|
| Application: | Aquaculture, Fish Pond, Lake |
| Voltage: | DC12V |
0.75KW Shrimp Farming Aerator Water Wheel Aerator For Prawn Pond Paddle Wheel
| Product Name: | Fish Pond Aerators |
|---|---|
| Usage: | Aquaculture Machine Aerators |
| Function: | Fish Pond Aerators |
1.2m Impeller Aerator Paddle Wheel Impeller CE High Flow Rate 2.5m3/H
| Features: | High Efficiency |
|---|---|
| Power: | 220V |
| Power Efficiency: | ≥1.5kg/kw.h |
110V 220V Electric Pond Paddle Wheel Fish Farm Aerator For Ponds Lakes
| HP: | 1HP |
|---|---|
| Voltage: | 110v/220v/380v/440v |
| Weight: | 25 Lbs |

