All Products
Keywords [ pond paddle wheel aerator ] match 125 Products.
50Hz 60Hz Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farming Aerator SS304
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
1hp 0.75KW Pond Paddle Wheel Aerator Aquaculture Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
1.5KW Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farm Aeration Equipment
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
4046m2 To 20234m2 Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farming For Aerating
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
Customized 1.2m3/H Solar Paddle Wheel Aerator Fish Farm Air Pump 2m
| Noise: | ≤50db |
|---|---|
| Flow Rate: | 1.2m³/h |
| Power: | Solar |
1450r/Min SS Aquaculture Paddle Wheel Aerator For Pond 700*550*750mm
| Product Name: | Aquaculture Paddle Wheel Aerator |
|---|---|
| Size: | 700*550*750mm |
| Application: | Aquaculture |
ISO9001 1450r/min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 10m cable paddle wheel for fish pond
| Aeration Area: | 3000m² |
|---|---|
| Product Name: | Aquaculture Paddle Wheel Aerator |
| Size: | 700*550*750mm |
1.5kw 220V Aquaculture Paddle Wheel Aerator
| Product Name: | Aquaculture Paddle Wheel Aerator |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Lifespan: | ≥20 Years |
10W Solar Paddle Wheel Aerator 50db Quiet Solar Powered Oxygen Pump
| Name: | Solar Paddle Wheel Aerator |
|---|---|
| Application: | Aquaculture, Fish Pond, Lake |
| Material: | Stainless Steel |
45kg 3.5m3/Min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 1.5kw Solar Powered
| Power: | 1.5kw |
|---|---|
| Application: | Aquaculture |
| Cable Length: | 10m |

