All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
25KG To 50Kg Floating Aeration System 0.75 To 2.2KW Solar Fish Pond Pump
| Product Name: | Floating Surface Aerator |
|---|---|
| Flow Rate: | 2-20m3/h |
| Application: | Aquaculture, Fish Pond |
Electricity Saving Floating Jet Solar Pond Aerator Floating Movable Spray
| Material: | PP |
|---|---|
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
| Control Area(mu): | 4-10 |
48V 1.1KW Submersible Floating Lagoon Solar Pond Fountain Aerator For Fish Farm
| Material: | PP |
|---|---|
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
| Control Area(mu): | 4-10 |
2 To 20m3/H Pond Oxygenator Floating Jet Aerator High Oxygen Transfer Efficiency 80%
| Flow Rate: | 2-20m3/h |
|---|---|
| Product Name: | Floating Surface Aerator |
| Service Life: | ≥10 Years |
60dB 60Hz Long Arm Paddle Wheel Aerator Paddle Wheel For Pond 25Lbs
| Maximum Aeration Depth: | 16 Ft |
|---|---|
| Frequency: | 60 Hz |
| Warranty: | 1 Year |
Water Wheel Pond Aerator water fountain aerator
| Air Volume: | 2.5m³/min |
|---|---|
| Cable Length: | 10m |
| Noise Level: | ≤60dB |
25 X 15 X 20cm Fish Pond Oxygenator 2.5L/Min Solar Powered Pond Oxygenator
| Noise Level: | <50dB |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Warranty: | 1 Year |
60Hz Stainless Steel Sets Pond Paddle Wheel Aerator Aeration Devices For Fish Farming
| Power Efficiency: | ≥1.25KG(KW.H) |
|---|---|
| Weight: | 25 Lbs |
| Power: | 0.75KW |
110V Electric Water Wheel Pond Aerator For Better Oxygen Circulation
| Flow Rate: | 3000L/H |
|---|---|
| Cable Length: | 10m |
| Voltage: | 110V |
380V 440V Pond Paddle Wheel Aerator For Prawn Pond Low Noise 60DB
| Weight: | 25 Lbs |
|---|---|
| Power: | 0.75KW |
| Material: | Stainless Steel |

