All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
220V 60Hz Floating Surface Aerator Wastewater Treatment 2 To 20m3/H
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Aeration Efficiency: | ≥2.5KgO2/Kw.h |
| Voltage: | 380 |
CE Solar Energy Water Pump Solar Powered Pump For Agriculture 2200W
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Lifespan: | 10 Years |
| Inlet Diameter: | 50mm |
0.02A Solar Powered Surface Aerator Floating Lake Fountain Dam Aerator Solar
| Dissolved Oxygen: | 4.5(kg/hr) |
|---|---|
| Speed: | 4000RPM |
| Power: | 750W |
Agriculture Solar Energy Water Pump 20VDC Sunculture Solar 1hp Water Pump
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Structure: | Single-stage Pump |
| Outlet Size: | 50mm |
Lake Solar Powered Aerator 48v Solar Lake Aeration Systems With Solar Panel
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
250 To 350rpm Solar Powered Surface Aerator Floating Surface Aerator 660M2
| Core Components: | Engine, Motor |
|---|---|
| Fuel: | Solar Powered |
| Motor: | DC Brushless Motor |
220V 30m Solar Energy Water Pump Submersible Water Pump 20kg
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Power Source: | Solar |
| Flow Rate: | 30L/min |
20kg Solar Water Pump Upsc 50dB Noise Level 220V 1 Hp Solar Water Pump
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Inlet Diameter: | 50mm |
48V Floating Solar Powered Surface Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
Lake Solar Powered Surface Aerator 48v 1 Horse Power Fish Farm Paddle Wheel Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |

