All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
50Hz 60Hz Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farming Aerator SS304
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
2.2KW Shrimp Farming Aerator Prawn Pond Aerator 16187m2 To 48562m2
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
Aquaculture Pond Paddle Wheel Aerator 12140m2 To 40468m2 For Fish Production
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
220v Fish Shrimp Aquaculture Paddle Wheel Aerator Fish Production Farm Pond Bubbler
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
60dB Fish Pond Aeration System Fishing Pond Aerator Working Temperature 0 To 40C
| Working Temperature: | 0-40℃ |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Power Consumption: | 500W |
70M Surge Aerator Host Copper 304#SS 3PH Wastewater Pond Aeration
| Impeller Speed: | 34rpm |
|---|---|
| Reducer Ratio: | 14:1/16:1 |
| Reducer Style: | Worm Style |
SS304 Fish Farm Air Pump Aerator For Fish Farming Pond 12140m2 To 40468m2
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
1hp 0.75KW Pond Paddle Wheel Aerator Aquaculture Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
CE 220V FISH FARM FLOATING SOLAR POND AERATOR FOR FISH POND 50MM
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Product Name: | Fish Farm Aerator |
1.2m Aquaculture Air Pump Pond Pump Impeller Stainless Steel
| Features: | High Efficiency |
|---|---|
| Speed: | 1450rpm |
| Oxygen Transfer Capacity: | ≥4.5kg/h |

