All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
CE Solar Electric Pond Pump 20kg Electric Water Fountain Pump
| Inlet Diameter: | 50mm |
|---|---|
| Outlet Diameter: | 50mm |
| Lifespan: | 10 Years |
DC 48V 2 Impeller Aquaculture Paddle Wheel Aerator Solar Farm Pond Air Pump
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
1hp SS304 2 Impeller Paddle Wheel Aerator Solar Aerator For Fish Farming Pond
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
750W 1450r/Min High Speed Aerator 50Hz Pond Paddle Wheel Long Arm
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Aeration Area: | 3000m² |
| Size: | 700*550*750mm |
Fish Pond Solar Powered Surface Aerator 4000RPM For Shrimp Aquaculture 4.5kg/Hr
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Speed: | 4000RPM |
| Speed Of Impeller: | 250-350rpm |
0.75Kw 380V Aquaculture Paddle Wheel Aerator For Fish Pond 1000m2
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
Waterwheel Solar Powered Surface Aerator 48V DC Fish Pond Aerator 333m2
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
2 Impeller 0.75Kw Paddle Wheel Aerators 380V Fish Farm Floating Solar Pond
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
48v 25m3/H Solar Powered Surface Aerator Lake 4 Paddle Wheel 1 Acre Pond Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
1.5KW Impeller Oxygenator 220V 380V Increase Oxygen Fish Pond Bubblers
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |

