All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
Solar Pond Aerobic Surge Aerator Floating Lagoon Aerators 55kgs 1.35kg/H
| Input Power: | 1.5KW |
|---|---|
| Power Efficiency: | 2.4kg/(kw·h) |
| Weight: | 55kgs |
ISO9001 1450r/min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 10m cable paddle wheel for fish pond
| Aeration Area: | 3000m² |
|---|---|
| Product Name: | Aquaculture Paddle Wheel Aerator |
| Size: | 700*550*750mm |
50Hz 220V 500W Farm Pond Aerator Pump Fish Keeping Large Pond Bubbler
| Weight: | 10kg |
|---|---|
| Working Humidity: | ≤90% |
| Voltage: | 220V |
4000rpm Solar Powered Floating Fountain Aerator Energy Saving For Ponds Lakes
| Fuel: | Solar Powered |
|---|---|
| Motor: | DC Brushless Motor |
| Impeller Diameter: | 52(cm) |
1.5KW Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farm Aeration Equipment
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
4046m2 To 20234m2 Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farming For Aerating
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
Aquaculture Brushless Solar Floating Aerator 48VDC 370W Fish Shrimp Pond Bottom Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Material: | ABS Plastic |
Pond Oxygen Fish Pond Water Pump Lake Aerator Automatic For Fish Farm
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
ISO9001 45kg Aquaculture Paddle Wheel Aerator Pond Paddle Wheel Aerator
| Cable Length: | 10m |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz |
| Size: | 700*550*750mm |
Energy Saving Floating Surface Aerator For Pond 220 380V Motor
| Speed: | 4000RPM |
|---|---|
| Outlet Dia: | 3'' |
| Impeller Diameter: | 52(cm) |

