All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
14:1 16:1 Worm Surge Aerator Aquaculture Aerator For Industrial Wastewater Treatment
| Wave Making Strength: | ≥70m |
|---|---|
| Dimensions: | 1680*900mm |
| Farming Coverage: | 4002㎡ |
34rpm Surge Aerator Floating Aerators Wastewater Treatment 2.4kg/Kwh With HDPE Float
| Input Power: | 1.5KW |
|---|---|
| Dimensions: | 1680*900mm |
| Farming Coverage: | 4002㎡ |
Copper 304SS 3PH Surge Aerator Floating Aeration System With Worm Style Reducer
| Input Power: | 1.5KW |
|---|---|
| Host: | Copper And 304#SS 3PH |
| Aerobic Capacity: | ≥1.35kg/h |
High Speed 34rpm Surge Aerator Fish Farming For Wave Making Strength ≥70m/S²
| Input Power: | 1.5KW |
|---|---|
| Weight: | 55kgs |
| Farming Coverage: | 4002㎡ |
200kg 3 Phase Turbine Jet Aerator Fish Farm Air Pump 1.5kg/Kwh 60Hz
| Features: | High Efficiency |
|---|---|
| Oxygen Transfer Capacity: | ≥4.5kg/h |
| Flow Rate: | 2.5m3/h |
60dB Fountain Pump Impeller Aquaculture Air Pump Aquaculture Equipment
| Power Efficiency: | ≥1.5kg/kw.h |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Application: | Aquaculture |
1.2m Impeller Aerator Paddle Wheel Impeller CE High Flow Rate 2.5m3/H
| Features: | High Efficiency |
|---|---|
| Power: | 220V |
| Power Efficiency: | ≥1.5kg/kw.h |
Shrimp Solar Paddle Wheel Aerator 0.75kw Paddle Wheel Aerator Farming
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
1.5kg/Kwh 60dB Impeller Aerator Paddle Wheel Impeller Low Noise 50000hrs
| Features: | High Efficiency |
|---|---|
| Noise: | ≤60dB |
| Speed: | 1450rpm |
Low Noise Surge Aerator Low Noise 70m Wave Making Strength 1.35kg/H 7200m3/H
| Pumping Capacity: | ≥7200m³/h |
|---|---|
| Reducer Ratio: | 14:1/16:1 |
| Dimensions: | 1680*900mm |

