All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
55kgs Fish Farming Surge Aerator Floating Jet Aerator For 4002m2 Coverage
| Pumping Capacity: | ≥7200m³/h |
|---|---|
| Reducer Style: | Worm Style |
| Reducer Ratio: | 14:1/16:1 |
Paddle Wheel 1hp Fish Farming Aerator Aquaculture Aeration Systems 380v
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
50000h Fountain Impeller Aerator 1450rpm Aquaculture Equipment Impeller 4.5kg/H
| Speed: | 1450rpm |
|---|---|
| Flow Rate: | 2.5m3/h |
| Oxygen Transfer Capacity: | ≥4.5kg/h |
30L/Min Solar Energy Water Pump 220V Customized Stainless Steel Water Pump
| Outlet Diameter: | 50mm |
|---|---|
| Head: | 30m |
| Power Source: | Solar |
Aquaculture 2m Solar Paddle Wheel Aerator 20kg Solar Powered
| Flow Rate: | 1.2m³/h |
|---|---|
| Life Span: | ≥10 Years |
| Aeration Depth: | 2m |
220V OEM Electric Fish Farm Aerator 200L/Min Electric Wheel Aerator 10kg
| Product Name: | Fish Farm Aerator |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz |
| Flow Rate: | 200L/min |
Water Solar Submersible 50mm Inlet Diameter 1hp Submersible Pump
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Outlet Diameter: | 50mm |
| Material: | Stainless Steel |
4 Impellers Aquaculture Paddle Wheel Aerator 1.5Kw 380V Paddle Wheel Aerator Solar
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |
230v Fish Farm Aerator Aquaculture Machine 1HP 2HP 3HP Long Arm Paddle Wheel Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |

