All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
50Hz High Speed Aerators Long Arm Paddle Wheel Aerator 45kg
| Flow Rate: | 3.5m³/min |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Lifespan: | ≥20 Years |
Solar Powered Fish Farm Aerator 500W Fish Farm Air Pump
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Noise Level: | ≤60dB |
| Weight: | 10kg |
380V 50HZ Floating Surface Aerators For Wastewater Treatment Industrial
| Flow Rate: | 2-20m3/h |
|---|---|
| Product Name: | Floating Surface Aerator |
| Pressure: | 0.2-0.3Mpa |
220V 30L/Min Floating Solar Water Pump 20kg SS Submersible Type
| Inlet Diameter: | 50mm |
|---|---|
| Head: | 30m |
| Weight: | 20kg |
45kg 3.5m3/Min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 1.5kw Solar Powered
| Power: | 1.5kw |
|---|---|
| Application: | Aquaculture |
| Cable Length: | 10m |
Stainless Steel 304 Fish Farm Aerator 3M
| Outlet Diameter: | 50mm |
|---|---|
| Product Name: | Fish Farm Aerator |
| Noise Level: | ≤60dB |
750W Low Speed Surface Aerator 220V 380V Jet Surface Aerator
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Dissolved Oxygen: | 4.5(kg/hr) |
| Fuel: | Solar Powered |
2.2KW Agriculture Solar Energy Water Pump Industrial Stainless Steel Water Pump
| Power Source: | Solar |
|---|---|
| Application: | Agriculture |
| Flow Rate: | 30L/min |
30m Head 50mm Dia Sunculture Solar 12v Dc Solar Water Pump
| Inlet Diameter: | 50mm |
|---|---|
| Noise Level: | 50dB |
| Power Source: | Solar |
0.75Kw 380V Aquaculture Paddle Wheel Aerator
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
|---|---|
| Controller: | Frequency Conversion Controller |
| Frame: | 304# Stainless Steel |

