All Products
Keywords [ pond ] match 200 Products.
DC Floating Surface Aerator 1.5kw Fish Farm Aquaculture Oxygen Increase
| Material: | PP |
|---|---|
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
| Control Area(mu): | 4-10 |
3'' 0.02A Solar Powered Surface Aerator
| Motor: | DC Brushless Motor |
|---|---|
| Power: | 750W |
| Impeller Diameter: | 52(cm) |
4mu Paddle Floating Surface Aerator Low Consumption 1 Hp Paddle Wheel Aerator
| Material: | PP |
|---|---|
| Motor: | Permanent Magnetic Synchronous DC Motor |
| Control Area(mu): | 4-10 |
Industrial Jet Aerator Floating Aerators For Wastewater ISO9001
| Oxygen Transfer Efficiency: | ≥80% |
|---|---|
| Weight: | 25-50Kg |
| Product Name: | Floating Surface Aerator |
4046m2 To 20234m2 High Speed Solar Powered Paddle Wheel Aerator 1.25KG/KWH
| Noise Level: | 60 DB |
|---|---|
| Power: | 0.75KW |
| Maximum Air Flow Rate: | 1800 Cfm |
3000L/H 60dB Solar Powered Oxygen Pump Water Fountain Aerator
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Power Consumption: | 200W |
| Weight: | 8kg |
1450rpm Impeller Aerator 20kg High Oxygen Transfer Capacity 1450rpm Fountain Pump Impeller
| Features: | High Efficiency |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Speed: | 1450rpm |
High Efficiency Floating Surface Aerators Wastewater Low Noise
| Weight: | 55kgs |
|---|---|
| Impeller Speed: | 34rpm |
| Reducer Ratio: | 14:1/16:1 |
50MM Fish Farm Aerator 50Hz 500W Fast Dissolved Solar Oxygen Pump
| Working Humidity: | ≤90% |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Lift: | 3m |
4.5kg/H 50000h Fish Pump Aquaculture Fountain Pump Impeller High Oxygen Transfer Capacity
| Features: | High Efficiency |
|---|---|
| Key Selling Points: | Energy Saving |
| Size: | 1.2m |

